Chińskie auta o znanych twarzach cz. 1

maj 30, 2013 1 odpowiedź przez

Jaki samochód znajduje się w ikonce tytułowej? Audi A4? Nie, nie… to Yema F16, czyli pojazd, który już kiedyś pokazywaliśmy Wam na naszym facebook’owym fanpage’u. Postanowiliśmy, z okazji naszej ostatniej publikacji związanej z chińskim autem marki BYD, zaprezentować kolejne trzy propozycje najciekawszych przeróbek aut o znanych twarzach, oczywiście rodem z Chin.

1. VW Tiguan to samochód znany i popularny w Polsce i nie tylko, podobnie zresztą jak VW Touareg. Ich chińskim naśladowcą został model Yema T-SUV, który łączy w sobie wygląd przedniej części zaczerpnięty od Tiguana, a  tylnej… od VW Touarega.

chińskie podróbki aut, chińskie auta, auta z chin chińskie podróbki aut, chińskie auta, auta z chin

 

2. Infinity EX35 to duży SUV zaprojektowany przede wszystkim dla odbiorców zza Oceanu Atlantyckiego. Nie przeszkodziło to oczywiście projektantom zza Wielkiego Muru, którzy stworzyli jego wierną kopię o nazwie E-Series, oczywiście od marki Yema.

chińskie podróbki aut, chińskie auta, auta z chin chińskie podróbki aut, chińskie auta, auta z chin

3. Prawdziwy hit zostawiliśmy na koniec, gdyż sprawa jest poważnego kalibru, bowiem do gry włącza się Lamborghini Diablo, a raczej jego klon o dumnej nazwie „Diablo Auto”. Właściciel chińskiej marki  przedstawia się jako pierwszy producent super-samochodów w Chinach, a jako powód, dla którego postanowił produkować repliki, podaje, że zawsze marzył o Lamborghini Diablo, ale nigdy nie było go na niego stać. Cóż, marzenia się spełniają, jak widać poniżej.

chińskie podróbki aut, chińskie auta, auta z chin chińskie podróbki aut, chińskie auta, auta z chin chińskie podróbki aut, chińskie auta, auta z chin

Na koniec dumny właściciel marki „Diablo Auto”, Pan Li Lin “Joe” Tao we własnej osobie!

diabloautoowner

 

 

Humor

O autorze

Jsem kreativní člověk se smyslem pro detail a své schopnosti uplatňuji v automotive ;-)

Jedna odpowiedź do artykułu “Chińskie auta o znanych twarzach cz. 1”

  1. kamil says:

    Te chińczyki wszystko stworzą.. :) haha

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress