Czy jest możliwa dokładna automatyczna ewidencja pojazdów wewnątrz firmy?

lut 19, 2015 2 odpowiedzi przez

 

 

Bezpowrotnie minęły czasy, gdy było się zdanym wyłącznie na własne pamięć i intuicję – przygotowano bowiem  rozwiązania na marę XXI wieku – elektroniczną ewidencję kierowców i pojazdów.

 

Znalazłem firmę, która się czymś takim zajmuje i oferuje taki system. Oto jej adres internetowy https://www.autoid.pl/produkty/automatyczna-identyfikacja-pojazdow Ten system usprawnia zarządzanie ruchem wewnątrz przedsiębiorstw i instytucji. Jest oparty na najnowszych technologiach, których wykorzystanie zamknięto w dwóch wariantach: module CarID, automatycznie odczytującym numery tablic rejestracyjnych, oraz antenie dalekiego zasięgu, wykrywającej umieszczane pod szybami samochodów identyfikatory.

Jak podkreślają specjaliści, system sterowania ruchem służy nie tylko logistyce, lecz także okazuje się niezwykle pomocny w sytuacjach kryzysowych.

Aktualności

O autorze

Powiadają, że w aucie urodzony... Z wykształcenia umysł ścisły, a z zamiłowania humanistyczny...

2 odpowiedzi do artykułu “Czy jest możliwa dokładna automatyczna ewidencja pojazdów wewnątrz firmy?”

  1. marek says:

    Noo takich usług będzie coraz więcej i bardzo dobrze

  2. Dominik says:

    Widać coraz większą automatyzację w działaniu firmy transportowej czy też innych podmiotów, które muszą obsługiwać flotę pojazdów. Jak dla mnie użycie gotowego oprogramowania to ewidencjonowania pojazdów jest świetnym rozwiązaniem i dzięki temu oszczędzamy czas! to może być pomocne dla właścicieli małych firm a także dla Fleet Managerów, którzy obsługują większe podmioty. Słowem – bardzo ciekawa sprawa :)

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress