Głośnik bezprzewodowy w rozsądnej cenie? Czy to możliwe? Test XBLITZ MASTER EVO

sty 30, 2023 2 odpowiedzi przez

Głośniki bezprzewodowe z roku na rok zyskują coraz większe grono sympatyków. Niestety nadal większość osób żyje w świadomości ze głośnik bezprzewodowy to spory wydatek – to błędne myślenie. Przekonaliśmy się o tym podczas użytkowania Xblitz Master Evo.

Głośnik bezprzewodowy co to takiego?

Głośnik bezprzewodowy to nic innego jak przenośne akcesorium oferujące możliwość podłączenia telefonu, tableta, komputera, a nawet telewizora i odtworzenie ulubionego utworu/podcastu. Najczęściej połączenie głośnika bezprzewodowego z urządzeniem nadającym odbywa się przy pomocy łączności Bluetooth. Większość głośników wyposażona jest dodatkowo w złącze USB, dzięki któremu możemy uruchomić ulubione utwory z pendrive. Największa zaletą głośnika bezprzewodowego jest jego mobilność – małe rozmiary, możliwość pracy bez podłączenia do zasilania – to idealne cechy, aby był zawsze z nami – możemy go wykorzystać w samochodzie, w domu, w plenerze.

Xblitz Master Evo – pierwsze spotkanie

Już pierwsze spotkanie z głośnikiem bezprzewodowym Xblitz Master Evo wywołuje pozytywne emocje. Produkt zapakowany jest w bardzo eleganckie opakowanie, a zarazem proste w otwarciu – wystarczy wysunąć zawartość i otworzyć. Głośnik na pierwszy rzut oka wygląda na solidnie wykonany  – i to nie tylko pierwsze odczucie. W opakowaniu znajdziemy również instrukcje obsługi, kabel USB – służący do ładowania głośnika oraz kabel AUX (wtyk 3,5mm tzw. „mini jack”).

xblitz-master-evo-box

Xblitz Master Evo – pierwsze użycie

Po rozpakowaniu Xblitz Master Evo okazał się bardzo przyjaznym urządzeniem. Jego połączenie z smartphonem – iPhone trwało dosłownie kilka sekund – duży plus. Od samego początku nie sposób nie zauważyć mocnego kolorowego oświetlenia LED znajdującego się na urządzeniu – funkcja przypomina stroboskopowe wizualizacje – głośnik na pewno idealnie odnajdzie się podczas „rozkręcania imprezy”. Zasięg połączenia Bluetooth wynosi około 10 metrów i pozwala na przełączanie muzyki, regulowanie głośności oraz zmianę utworu. Xblitz Master Evo zaskakuje wysoką jakością odtwarzanego dźwięku (stosunek jakośći do ceny), za która odpowiadają dwa głośniki o łącznej mocy 10W. Pomimo niewielkiej mocy głośnik generuje przyjemny dla ucha bas. Na duży plus zasługuje solidna jakość wykonania –gumowe guziki umożliwiają szybka obsługę urządzenia. Oprócz połączenia przy użyciu technologii Bluetooth możemy wykorzystać przewód AUX, Micro USB, kartę Micro SD bądź pamięć USB. Czas pracy urządzenia na jednym naładowaniu wynosi około 3h. Jego ponowne naładowanie zajmuje około 2h.

xblitz-master-evo-interior

Xblitz Master Evo – głośnik którego warto być posiadaczem!

Po dłuższym użytkowaniu głośnika Xblitz Master Evo można jednoznacznie stwierdzić, że jest to świetny produkt, który warto mieć. Stosunek jakości do ceny jest wyśmienity. Sugerowana cena producenta wynosi 119 zł! W zamian otrzymujemy bezprzewodowy głośnik o nietuzinkowym wyglądzie cechujący się solidna jakością dźwięku. Na duży plus zasługuję fakt, że urządzenie wyposażone jest w Radio FM. Produkt polecamy osobom, które poszukują solidnego bezprzewodowego głośnika w niskiej cenie i nietuzinkowym wyglądzie.

 

Więcej na temat https://xblitz.pl/produkt/xblitz-master-evo/

xblitz-master-evo-coulours

Aktualności, Gadżety

O autorze

Powiadają, że w aucie urodzony... Z wykształcenia umysł ścisły, a z zamiłowania humanistyczny...

2 odpowiedzi do artykułu “Głośnik bezprzewodowy w rozsądnej cenie? Czy to możliwe? Test XBLITZ MASTER EVO”

  1. Andrzej says:

    Super sprawa za super kase!

  2. VWFans says:

    Cena rewelacja!

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress