Najnowszy i najbezpieczniejszy tor wyścigowy w Polsce otwarty!

sie 05, 2017 1 odpowiedź przez

Niedawno grono torów wyścigowych w Polsce zostało powiększone- tor wyścigowy Pixers Ring otwarty został w okolicach Bolesławca. Dojazd z Wrocławia zajmuje około 50 minut.

Dla kogo przeznaczony jest tor Pixers Ring?

Tor wyścigowy Pixers Ring przeznaczony jest dla każdego miłośnika motoryzacji. Wjechać na niego możemy swoim samochodem, a w przypadku, gdy chcemy spróbować swoich możliwości na torze innym autem do naszej dyspozycji pozostaje sporej wielkości stajnia samochodów terenowych i Premium, w której znajdują się takie pojazdy jak chociażby Focus RS, BMW M4, Toyota GT86, Dodge Challenger SRT, a nawet elektryczna Tesla!

_MG_7727 _MG_7972

Ile to kosztuje i w jakich godzinach?

Tor Pixers Ring otwarty jest codziennie- od poniedziałku do piątku w godzinach od 6 do 22, a weekendy od 10 do 22. Jest jedynym w Polsce torem, gdzie płacimy za realnie spędzony czas na torze, a ceny rozpoczynają się już od 19 złotych. W ofercie toru znajdziemy, aż cztery typy kart klubowych- od karty Silver, kończąc na karcie Hardcore uprawniającej do nielimitowanej jazdy po torze.

_MG_0166 _MG_9344

Jak wygląda tor?

Tor Pixers Ring zajmuję powierzchnie 10 hektarów, a sama trasa toru to dwu kilometrowa nitka z trzema odrębnymi odcinkami, przez co możemy uprawiać, aż 3 typy motosportów. Pierwszym odcinkiem jest tor szkoleniowy wyposażony w maty poślizgowe i kurtyny wodne, przez co służy doskonaleniu bezpiecznej jazdy. Drugim odcinkiem jest tor kartingowy, mający na celu dostarczać jak najwięcej pozytywnych emocji bywalcom toru. Ostatnim odcinkiem jest tor wyścigowy, na którym odbywają się wszystkie wydarzenia takie jak wyścigi samochodowe, motocyklowe, jazdy super samochodami oraz jazdy w poślizgu kontrolowanym – drifting.

DCIM100MEDIADJI_0099.JPG

DCIM100MEDIADJI_0119.JPG

Dodatkowe atuty toru.

Dodatkowymi atutami najnowocześniejszego toru wyścigowego w Polsce jest stały dostęp do trenerów personalnych, którzy indywidualnie pomogą w poprawie jazdy. W zależności od wymagań instruktorzy skupiają się na doskonaleniu jazdy bezpiecznej lub wyścigowej. Na uwagę zasługują również cykliczne organizowane imprezy, którzy przyciągają coraz większa ilość osób, tworząc atmosferę prawdziwego święta motoryzacyjnego.

_MG_8385 _MG_8215

Miejmy nadzieje, że torów wyścigowych w Polsce będzie przybywać!

 

Aktualności

O autorze

Powiadają, że w aucie urodzony... Z wykształcenia umysł ścisły, a z zamiłowania humanistyczny...

Jedna odpowiedź do artykułu “Najnowszy i najbezpieczniejszy tor wyścigowy w Polsce otwarty!”

  1. Darek says:

    Zapowiada się świetnie, nie myślałem że tak szybko nastąpi otwarcie. Mam do tego miejsca ok 200 km więc kiedyś będzie trzeba się wybrać. Dzięki za fajne fotki.

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress